L’ajuntament atendrà de manera telefónica i on line a partir de dilluns

El consistori garanteix l’atenció als col•lectius més vulnerables i obrirà una línia de comunicació directa

0
106

L’ajuntament de Sant Andreu d ela Barca ha fet públic que a partir del proper dilluns dia 16 de març atendrà a la ciutadania de manera telefónica i online.

L’objectiu de la mesura és evitar desplaçaments, protegir als treballadors municipals i agilitzar l’atenció a les persones davant de la situació que viu el país com a conseqüència del coronavirus.

El comitè d’emergència municipal ha pres avui dissabte aquesta mesura durant una reunió on s’ha fet seguiment de la situació a la ciutat.

Aquest comitè, integrat pels diferents departaments municipals implicats en l’emergència, està permanentment actiu i operatiu.

D’aquesta manera, a partir de dilluns l’atenció als ciutadans es farà de manera telefònica.

Els ciutadans es poden adreçar als números de telèfon 936356400/900151976.

Dilluns s’habilitarà un número específic i especial per poder atendre les possibles emergències socials.

En cas de tenir una consulta amb un departament en concret poden contactar telefònicament o bé per correu electrònic a les següents adreces:

Alcaldia: ajuntament@sabarca.cat alcalde@sabarca.cat
Arxiu municipal: arxiu@sabarca.cat
Assessoria jurídica: asj@sabarca.cat
Serveis Socials: ssocials@sabarca.cat
Cultura: cultura@sabarca.cat
Ensenyament: ensenyament@sabarca.cat
Habitatge: habitatge@sabarca.cat
Joventut: joventut@sabarca.cat
Oficina d’Atenció al Ciutadà: oac@sabarca.cat
Obres i Serveis: obresiserveis@sabarca.cat
Promoció Econòmica: escolesvelles@sabarca.cat
Urbanisme: urbanisme@sabarca.cat
Esports: esports@sabarca.cat

Recordeu que podeu contactar les 24 hores del dia amb la Policia Local al número 092 al  93 653 05 05. També està disponible l’adreça de correu plocal@sabarca.cat.

Recordeu que podeu fer diversos tràmits de manera on line de manera ràpida i senzilla a la nova pàgina web de l’Ajuntament.

L’Ajuntament ha reiterat la petició a la població de que es quedi a casa, evitant així qualsevol trobada, manifestació o activitats amb altres persones fora dels entorns familiars per evitar que es pugui propagar la malaltia, així com limitar o evitar desplaçaments.

El Catsalut ha habilitat una nova línia específica d’atenció per a teleassistència

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada